Výstava

ORIGINÁLNÍ RUČNĚ PALIČKOVANÉ KRAJKY

nazvaná Jako pavučina

Výstava se uskutečnila v prostorách Galerie Maryčka v Městském kulturním středisku Havířov,KD Petra Bezruče,Hlavní třída 246/31a ve dnech od 1.12. do 30.12.2011.

Vernisáž proběhla ve čtvrtek 1.12.2011 od 17,00 hodin.

Vystaveny zde byly originální ručně paličkované krajky obrazové a závěsné různých tématik. Návštěvníci si zde mohli prohlédnout i originální ručně paličkované šperky._________________________________________________________________

DEN MĚSTA ZUBŘÍ

17.9.2011 (sobota) 

Den města Zubří probíhal v areálu pod Petrohradem. Program byl bohatý a různorodý.  Mnoho účinkujících zde ukázalo své dovednosti. Návštěvnost této akce byla veliká. Počasí bylo slunečné. Součástí akce byl i lidový jarmark, na kterém jsem vystavovala své výrobky.

_________________________________________________________

 


MOSTECKÉ LÉTO

20.8.2011

Mosty u Jablunkova před budovou OÚ a dřevěnkou na Fojtství

Řemeslný jarmark lidových tvůrců.

________________________________________________________________

 

KRAJKÁŘSKÉ SLAVNOSTI VAMBERK

24.6-26.6.2011

Na krajkářské slavnosti jsem se moc těšila. Moc ráda nasávám atmosféru vstřícných setkání krajkářek a moc oceňuji jejich píli která končí vystaveným výrobkem. 

Vážím si pozvání a milé setkání s paní Annou Halíkovou na její výstavě   nazvané "Moje malá inventura", která se konala v prostorách muzea krajky Vamberk. Obdivovala jsem její nádherné práce z paličkované krajky.  

Zároveň si vážím zájmu i příjemných setkání návštěvníků  jak z České republiky, tak i ze Slovenska.  Děkuji za jejich hlasy v divácké soutěži o nejzajímavější prezentaci, ve které jsem převzala druhou cenu. 

  


______________________________________________________________

6.MÁJOVÉ RUKODĚLNÉ A ŘEMESLNÉ TRHY V DOMEČKU

20.- 21.5.2011

Středisko volného času Domeček Valašské Meziříčí, Zdeňka Fibicha 287, Valašské Meziříčí

Na tomto trhu jsem vstavovala novou kolekci výrobků pro rok 2011.

Návštěvníku bohužel nebylo mnoho, zato zde vládla vynikající atmosféra mezi vystavovateli - řemeslníky, kteří na rukodělné a řemeslné trhy  mimo svých krásných výrobků vzali především velké srdce pro svou práci.

________________________________________________________________   


JARO A VELIKONOCE

16.4.2011 (sobota)

Dřevěnka na Fojtství v Mostech u Jablunkova 

Dne 16.4.2011 se uskutečnila v dřevěnce na Fojtství v Mostech u Jablunkova velikonoční výstava, ruční dílny, vítání jara, soutěže. V rámci této akce proběhla i ukázka mých prací mimo jiné i s velikonoční tématikou včetně ukázky paličkování.

Organizátor www.gotic.cz měl celou akci výborně připravenou, proto veřejnost mohla zhlédnout nejen zajímavou výstavu výrobků od různých zkušených řemeslníků, ale navíc si návštěvníci mohli sami vyzkoušet obtížnost předváděných řemesel.